גליס Gliss

קטגוריות המוצרים של גליס  Gliss מספקות שיקום שיער אינטנסיבי במגוון סוגי מוצרים כדי להבטיח פתרון המתאים לצרכיך.
בחרי את הקו מוצרים המתאים ביותר לסוג שיערך.


המותג גליס  Gliss, וטכנולוגיית ה- Cell Repair System הייחודית

גליס  Gliss הינו מותג בינלאומי, המציג פריצת דרך בלעדית בתחום הטיפול בשיער: Cell Repair System – טכנולוגיה חדשנית המיועדת לשיקום תאי השיער, המשקמת שיער פגום באופן ממוקד ולעומק תא השערה עם פרוטאין תואם שיער טבעי. המותג גליס  Gliss מציע מגוון רחב של מוצרים באיכות מקצועית גבוהה, בארבע סדרות מוצרים , המותאמות למגוון סוגי השיער:

חדש! - Ultimate Oil Elixir:

סדרת טיפוח בעלת שמני הזנה, המטפלת באופן אינטנסיבי, מזינה ומשקמת את השיער.

הפורמולה מזינה באינטנסיביות את השיער, מחזקת את מבנה סיב השערה ומפחיתה משמעותית שבירת שיער. מתאים לשיער נוקשה ופגום במיוחד.

מגוון הסדרה:
שמפו, מרכך, מסכה, קונדישנר משקם אקספרס וסרום לשיער.

Gliss Total repair 19

סדרת Gliss Total repair 19- שיקום עמוק, לשיער יבש ופגום. הפורמולה החדשנית עם 19 מרכיבים פעילים מעניקה שיקום מלא ועמוק, גם לשיער יבש ופגום במיוחד. לשיער חזק, בריא ובעל ברק. הסדרה כוללת שמפו, קונדישנר לשטיפה, קונדישנר משקם אקספרס ללא שטיפה, מסיכה למניעת שבירת השיער וקרם לעיצוב ולברק זוהר.

Gliss Liquid Silk Gloss

סדרת Gliss Liquid Silk Gloss – משי נוזלי, לשיער שביר וחסר חיוניות.
סדרה זו הינה הראשונה המכילה משי נוזלי, המועשרת במרכיב ייחודי המחזיר אור ומעצים את הברק בשיער. סדרה זו מציעה פתרון לשיער שביר וחסר חיוניות ולהענקת רכות וברק עוצר נשימה לשיער. הסדרה כוללת  שמפו, קונדישנר, מסכת קרם לברק וספריי טיפוח.

Gliss Color Shine&Protect

סדרת גליס הגנת צבע וברק ושיער צבוע/גוונים, מציגה פריצת דרך ומציעה לראשונה פורמולציה ייחודית בתוספת קריסטל נוזלי נוצץ עם פיגמנט צבע מוזהב העוטף כל שיערה ומעניק לה מראה מבריק ומנצנץ. בנוסף קומפלקס UV ייחודי שומר על הצבע מדהייה. התוצאה: צבע קורן ומלא חיים לאורך זמן. הסדרה כוללת שמפו, קונדישנר, מסכת ברק והגנה  וקרם סרום מאיץ ברק.

Gliss Oil Nutritive

סדרת גליס שמני הזנה, לשיער ארוך עם קצוות מפוצלים.הסדרה מעניקה מראה מחודש לשיער שאיבד את החיוניות, הגמישות והברק הטבעי ומגנה עליו מפני קצוות מפוצלים. הפורמולה עם 7 שמנים מזינים משקמת ביעילות ובונה מחדש את סיב השערה לכל אורכה עד לקצוות.

הסדרה כוללת שמפו, קונדישנר לשטיפה, קונדישנר משקם אקספרס ללא שטיפה ומסכת שיער משקמת.

Gliss Ultimate Repair

סדרת גליס שיקום אולטימטיבי לשיער יבש ופגום במיוחד. חידוש עולמי משוורצקופ עם טכנולוגית שיקום שיער נוזלי בשילוב סרום שיער נוזלי, משקמת גם את השיער הפגום ביותר מבפנים ובונה מחדש את פני השערה, לשיער בריא וחזק ועד 100% הפחתת נזק .

הסדרה כוללת שמפו, קונדישנר, מסכה מונעת נזק וספריי טיפוח לשיקום ולברק.

Gliss Marakesh

סדרת טיפוח השיער הראשונה מגליס עם תרכובת מיוחדת המופקת ממיציי שמן מרקש מזין וחלב קוקוס. מעניק לשיערך רכות נעימה ופי 3 יותר ברק, מבלי להכביד עליו. מתאים לשיער רגיל עד יבש.

מוצרים ייחודיים:

גליס ספריי הגנה מחום


ספריי חדשני לכל סוגי השיער המגן על השיער מנזקי חום של עד 220 מעלות! היחיד שמתאים לשימוש גם עם מייבשי שיער וגם עם מחליקים קראמיים.

בנוסף להגנה מנזקי חום, הספריי משקם את השיער ומעניק לו לחות, רכות , ברק ומראה מסודר יותר ללא חשמל סטטי.

גליס סרום ספריי מהפכני


שילוב ייחודי בין סרום מרוכז, בנוסחה קלילה בצורת ספריי הנספגת מיידית בשיער.
לטיפול משקם יומיומי לשיער חלק וקל לסידור ולשיער מדהים, רך ומבריק, ללא שומניות.

קרם ברק TR


סרום ספריי מהפכני לשיער יבש ופגום, משקם במדויק נזקים בסיב השערה וממלא סדקים בסיב השערה.לשיער רך ועד %95 פחות שבירת שיער, מתאים לשימוש יומיומי.

ההיסטוריה של המותג


1952
גליס  השקת Gliss טוניק-ספריי המזין שיער יבש. עוד

Brand Website